با بیمه عمر، کلمه ای کاش را از زندگی خود حذف کنید

آرامش خاطر

هر ثانیه که می گذرد یک لحظه از عمر شماست. با بیمه عمر آن را ارزشمندتر کنید.

حمایت از اعضای خانواده

با بیمه عمر پشتوانه ای محکم برای خود و اعضای خانواده خود بسازید.

سرمایه گزاری مطمئن

با خرید بیمه عمر نه تنها از بهترین خدمات ما بهره مند می شوید بلکه سرمایه شما چندین برابر به شما باز خواهد گشت.

طرح جدید سرمایه گزاری آغاز شد ماشین خود را با پرداخت ماهانه ۱۰۰ هزار تومان بیمه کنید و بعد از ۱۰ سال تمام پول پرداختی را به همراه سود دریافت کنید.

بیمه عمر پاسارگاد برترین در بیمه عمر

بهترین سرمایه گزاری، سرمایه گزاری روی خودتان است.

برای خرید بیمه عمر اطلاعات خود را ثبت نمایید

۹۴۵+ بررسی

قبلاً عضو هستید؟ ورود

۶ دلیل مهم برای خرید بیمه عمر

در این مطلب به ۶ دلیل مهم برای خرید بیمه عمر اشاره می‌کنیم، دلایلی که شاید برای تصمیم‌گیری در خصوص خرید بیمه عمر یا عدم خرید آن به شما کمک کند.

۱ – بهره‌گیری از اثر مرکب

در صورتی که شما ماهیانه ۲۰۰ هزار تومان را در حسابی با سود سالیانه ۱۸ درصد بگذارید و البته سود آن را برداشت نکنید، پس از سی سال در حدود سه میلیارد تومان سرمایه خواهید داشت، بدون هیج زحمتی.

عاملی که بیمه عمر را منحصر به فرد می‌کند، اثر مرکب آن است. بدون اینکه مشکلی و نگرانی برای شما ایجاد کند با کمترین پس انداز و حتی با پس انداز مبلغ ماهیانه ۱۰۰ هزار تومان، در زمان بازنشستگی سرمایه در حدود ۳ میلیارد تومان داشته باشید.

۲ – امکان دریافت وام بدون ضامن

همان‌طور که می‌دانید دریافت وام از بانک‌ها یا مؤسسات اعتباری فرآیند طولانی دارد، به ضامن و وثیقه نیاز دارد و ممکن است نتواند نیاز ما را به‌موقع برآورده کند. اینجا است که بیمه عمر می‌تواند به ما کمک کند. اگر بیمه عمر و سرمایه‌گذاری داشته باشیم می‌توانیم از این بیمه بدون نیاز به ضامن یا وثیقه وام دریافت کنیم.

۳ – بهره‌مندی از پوشش‌های بیمه‌ای

می‌توانید از پوشش‌های بیمه‌ای از جمله پرداخت هزینه بیمارستانی در اثر خادثه و پوشش بیماری‌های پرهزینه (خاص) بهره مند شوید. پوشش دیگر پوشش از کار افتادگی و مستمری است.

زمانی که به برخی از افراد بیمه عمر پیشنهاد می‌شود، می‌گویند ما چند سال است بیمه تامین اجتماعی داریم و بازنشسته هم می‌شویم ولی قافل از این هستند که اگر خدای ناکرده یک هفته بعد شرایطی برای آنها به وجود آید که از کار افتاده شوند تنها یک ششم حقوق عادی خود را دریافت خواهند کرد.

یا مثلا شرایط دیگری را در نظر بگیرید فردی دو فرزند دارد و ۱۰ سال تامین اجتماعی دارد در صورت فوت چه اتفاقی خواهد افتاد؟ تنها یک سوم حقوق برای دو فرزند و همسر شما باقی خواهد ماند. پس اگر شما بیمه تامین اجتماعی و یا خدمات درمانی دارید، بیمه عمر به مانند یک بیمه تکمیلی است که می تواند پشتیبان شما از زمان شروع قرارداد تا پایان قرارداد باشد.

۴ – زندگی با آرامش بیشتر

بیمه نامه عمر در صورتی که توسط یک شرکت مطمئن به فروش رسیده باشد و کارشناس فروش شرکت هم اطلاعات قرارداد را به درستی به خریدار منتقل کرده باشد، بعد از تولید برای دارنده یک آرامش ایجاد می کند و تاثیر این آرامش حتی به اعضای جامعه هم منتقل می شود. چرا که خریدار می داند با هزینه کردن بخشی از درآمد ماهانه یا سالانه خود خطرات زندگی خود را تحت پوشش قرار داده است و بعد از سپری شدن این دوران می تواند به یک اندوخته نسبتا قابل ملاحظه دست پیدا کند.

۵ – تامین هزینه‌های زندگی در هنگام بازنشستگی

آیا تا بحال برای تامین مالی ایام بازنشستگی فکر کرده‌اید؟ آیا مایل نیستید علاوه بر حقوق بازنسشتگی و پاداش‌های پایان خدمت، سرمایه یا مستمری به عنوان مکمل آن داشته باشید؟ برای تامین آتیه فرزندانت‌ان و فراهم آوردن سرمایه‌ای مناسب برای آنان چه برنامه‌ای دارید؟

۶ – ارزش مبالغ پس انداز شده حفظ می گردد

در این نوع بیمه این امکان برای شما فراهم شده است که با پس‌انداز مبالغ اندک، در ضمن اینکه از پوشش های بیمه ای استفاده می کنید و این موضوع باعث کاهش تبعات سنگین حوادث و اتفاقات ناگوار زندگی می شود، امکان اینکه مبالغ پرداختی بابت حق بیمه، برای شما به عنوان سرمایه گزاری نیز محسوب می گردد تا بدین ترتیب ضمن حفظ قدرت خرید پس‌اندازها، سرمایه‌ای مطمئن و مناسب برای استفاده شما و یا دیگر اعضای خانواده تشکیل گردد.

در صورتی که شما حق بیمه های خود را زودتر از موعد پرداخت نمایید برخی شرکتها سود تشویقی نیز برای آن درنظر می گیرند. در این حالت در صورتی که حق بیمه قبل از سر رسید پرداخت شود، علاوه بر سود تضمینی به نسبت روزهایی که حق بیمه زودتر واریز شده سود بیشتری پرداخت خواهد شد.