آرامش خیال را برای خود بخرید

طرح بیمه آتیه زنان خانه دار پاسخی است به نیاز واقعی زنان برای برخورداری از تامین مالی وپوشش های درمانی در دوران بازنشستگی ...

یکی از آسیب پذیرترین اقشار جامعه زنان خانه دار می باشند و با توجه به تورم و شرایط موجود، بانوان خانه دار باید به فکر تامین آتیه و پس اندازی مطمئن برای خود باشند. این در صورتی است که خانه داری در سایر کشورها به عنوان یک شغل محسوب شده و دارای حقوق، بیمه و مزایا می باشد.

چرا زنان خانه دار به این بیمه نیاز دارند؟

دختران امروز و مادران فردا باید به فکر آتیه خود باشند و اهمیت ویژه ای بدهند. با توجه به وضعیت جامعه و بررسی نیاز این قشر می توان دریافت داشتن یک پشتوانه و پس انداز برای آینده این عزیزان یک امر مهم و حیاتی خواهد بود.

در میان انواع مختلف حساب و پس اندازها، بیمه آتیه زنان خانه دار دارای قابلیت ویژه و منحصر به فردی می باشد، چرا که علاوه بر برخورداری از خصوصیات بیمه، ماهیت تشکیل سرمایه و پس انداز را نیز دارد، که می تواند برای تامین مواردی از قبیل: تهیه مسکن، بازنشستگی، مستمری و … مورد استفاده قرار گیرد.

بیمه آتیه زنان خانه دار چیست؟
بیمه عمر و تامین آتیه زنان خانه دار یکی از پرطرفدار ترین بیمه های در میان خانم های خانه دار می باشد. در این بیمه نامه که با اضافه نمودن یک برنامه سرمایه گذاری سیستماتیک به بیمه عمر بلند مدت، روز به روز طرفداران بیشتری را در ایران و اکثر کشورها به خود جلب می نماید.

در این طرح افراد با پرداخت مبلغی تحت عنوان حق بیمه علاوه بر تامین منابع لازم برای تشکیل سرمایه ای در آتیه امکان برخورداری از پوشش این بیمه نامه را نیز خواهند داشت..

پوشش‌های بیمه‌نامه عمر و تامین‌آتیه زنان خانه‌دار

  • بیماری‌های خاص : برای ۵ نوع بیماری شامل سکته قلبی، سکته مغزی، جراحی عروق قلب، سرطان، پیوند اعضای اصلی بدن 

  • نقص عضو و ازکارافتادگی (حادثه) 

  • هزینه‌های درمانی و پزشکی (حادثه) 

  • پرداخت غرامت فوت طبیعی 

  • پرداخت غرامت فوت در اثر حادثه 

  • پوشش بیمه آتش‌سوزی منزل مسکونی بیمه‌شده

زنان خانه دار می توانند از مبالغی که معمولا برای آن برنامه ریزی ندارند یا صرف هزینه های غیر ضروری می کنند را به این بیمه نامه اختصاص دهند و اطمینان داشته باشند که این پس انداز به طور منظم و سیستماتیک برای آنها سرمایه گذاری می شود.
مهم تر اینکه اگر حادثه و اتفاق ناگواری مثل فوت، نقص عضو ، ازکار افتادگی حادثه و یا بیماری های خاص اتفاق بیافتد، بیمه حامی این عزیزان خواهد بود و نه تنها مبلغ سرمایه گذاری شده و سود آن را پرداخت می کند بلکه مبلغی هم به عنوان پوشش بیمه ای نیز پرداخت می شود تا مشکلات مالی را پوشش دهد.

بیمه حق بیمه‌های پرداختی شما را با اختصاص نرخ سود تضمینی در اندوخته‌های شما انباشته می نماید. این اندوخته، طی سالهای بعد با افزوده شدن حق بیمه‌ها و سود آنها، افزایش یافته و پس‌اندازی مطمئن برای رفع نیازهای احتمالی و برنامه‌های آینده شما خواهد بود.

این طرح بیمه نامه ای با پس انداز و پوشش های بیمه ای می باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر فرم زیر را تکمیل نمایید

برای دریافت اطلاعات بیشتر فرم زیر را تکمیل نمایید

برای دریافت اطلاعات بیشتر فرم زیر را تکمیل نمایید

برای مقایسه بیمه درمانی با کد پستی خود شروع کنید

۹۴۵+ بررسی

قبلاً عضو هستید؟ ورود