همین امروز آینده فرزندانتان را بسازید

آرامش و قدرت را برای فرزندانتان بخرید و آسایش همیشگی را برای خودتان

این بیمه نامه برای فرزندان می‌باشد و معمولا همه والدین برای فرزندانشان که در سنین پایین هستند این بیمه نامه را خریداری می‌کنند. با داشتن این بیمه نامه سرمایه گذاری در سنین پایین شکل می‌گیرد و در زمانی که فرزندشان در سنی قرار گرفت که نیاز به حمایت مالی داشت می‌تواند از اندوخته مالی بیمه نامه خود استفاده نماید. مدت این بیمه را می توان تا ۳۰ سال انتخاب کرد. در طول داشتن این بیمه نامه همه پوشش‌های بیمه عمر و سرمایه گذاری انجام گرفته در بیمه عمر انجام می‌شود.

چرا فرزندانمان به بیمه آتیه نیاز دارند ؟

همه ما خوب می دانیم با رشد فرزندان و گذشت سالها هزینه های تحصیلی، ازدواج، مسکن و حتی سرمایه ای برای شغل آینده فرزندانمان افزایش یافته و تامین این مبالغ نیاز به پس اندازی از امروز دارد. طرح های بیمه آتیه کودک و نوجوان به شما این امکان را می دهد به صورت منظم و مستمر برای آینده مالی فرزند خود پس انداز کنید.

از جدیدترین روش های سرمایه گذاری، انجام سرمایه گذاری با بیمه عمر است که بسیاری از خانواده‌ها از زمان تولد برای فرزندانشان این بیمه نامه را تهیه می‌کنند. بیمه عمر فرزندان توسط شرکت‌های مختلفی با شرایط گوناگون ارائه می‌شود. 

  • بیمه های عمر کودکان با توجه به این که سن بیمه شدگان پایین می‌باشند از لحاظ پوششی دارای شرایط خاصی می‌باشند چرا که تقریبا در اکثر شرکت‌های بیمه ارائه پوشش‌های مختلف با توجه به سن فرد بیمه شده ارائه می‌شود که در زمان خرید این بیمه نامه باید آشنایی کافی با این بیمه نامه‌ها داشته باشید.
  • در بیمه نامه های عمر معمولا برای کودکان زیر ۱۵ سال و در برخی از شرکت ها برای کودکان زیر ۱۲ سال پوشش امراض ارائه نمی‌شود و با پایان ۱۵ سالگی و یا  ۱۲ سالگی فرزندان پوشش های امراض برای آن ها جاری می‌شود.
  • در کنار پوشش امراض، سرمایه فوت در حادثه و پوشش از کارافتادگی از دیگر پوشش‌های این بیمه نامه است که دارای شرایط خاصی برای استفاده می‌باشند. به عنوان مثال در پوشش ازکارافتادگی،  برای استفاده از  این پوشش سن بیمه شده باید بالای ۱۸ سال بوده و شاغل باشد.
  • بیمه عمر کودکان از لحاظ بیمه‌ای و از لحاظ سرمایه گذاری تفاوتی با بیمه نامه‌های عمر ندارند، فقط مزیت مهم بیمه عمر کودکان این است که با توجه به پایین بودن سن افراد بیمه شده سرمایه گذاری شکل گرفته بسیار ارزنده می شود. در واقع مبالغ حق بیمه‌های  اندک ماهانه تبدیل به اندوخته بیمه‌ای می‌شود که می‌تواند بسیار دلنشین باشد.
  • در برخی از شرکت‌های بیمه از جمله بیمه عمر سامان اگر خدای ناکرده بیمه گذار فوت کند، شرکت بیمه تا مدت ۱۰ سال حق بیمه را پرداخت می‌کند و سایر پوشش‌های بیمه نامه به علاوه اندوخته بیمه نامه برای بیمه شده برقرار می‌ماند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر فرم زیر را تکمیل نمایید

برای دریافت اطلاعات بیشتر فرم زیر را تکمیل نمایید

برای دریافت اطلاعات بیشتر فرم زیر را تکمیل نمایید

برای دریافت اطلاعات بیشتر فرم زیر را تکمیل نمایید

۹۴۵+ بررسی

قبلاً عضو هستید؟ ورود